Supark

galeri

Firma Hakkında

29 Nisan 2010 tarihinde Kocaeli’nde kurulmuş olan firmamız şirketleşme öncesi var olan inşaat deneyimi ve “Kaliteli ve Çağdaş Yaşam Alanları” anlayışı ile günümüze kadar Kocaeli ilinde çeşitli projelere imza atarak başarısını göstermiş, kalitesi ve güvenirliği ile kendisini kanıtlamıştır.

Şirketimiz, kaliteyi ilke edinmiş, müşteri memnuniyetini göz önünde tutan ve bu doğrultuda ulusal ve uluslararası kabul görmüş değer ve standartlara uygun olarak optimum kaynak kullanımıyla hızlı ve zamanında teslim edilen projeler üretmektedir.

SUPARK, çağdaş uygulamaların, yeniliklerin yakın takipçisi ve öncüsü olarak faaliyet gösterdiği alanlarda yaşam kalitesi yüksek projeleri hedef almıştır.

Daha büyük hedeflere yatırımlar yaparak geleceği sağlam temeller üzerine oturtma kararlılığında olan Supark İnşaat faaliyet gösterdiği süre boyunca olduğu gibi bundan sonra da sağlam, kaliteli ve çağdaş projeleri hayata geçirecek ve insanlığa sunduğu hizmetleri hep daha iyiye götürmek suretiyle büyük bir azimle çalışacaktır.

bu firmaya puan verin
[toplam: 0 ortalama: 0]

Firma Bilgileri

  • AdresMerkez Mh. Cumhuriyet Cad. As İş Mrk. No: 14 Kat: 2 Gölcük
  • Telefon0 262 413 3133
Paylaş