Özel Medar Hastanesi

galeri
galeri

Firma Hakkında

Gölcük Özel Medar Hastanesi adres ve telefon bilgisi

Gölcük merkez de 2000 yılında Gölcük Aile Tıp Polikliniğini açarak bu bölgedeki halkımıza “Sağlıkta Buluşma Noktası” felsefesiyle hizmet vermeye başladık.

2007 yılında ise o dönemde Kocaeli’nin en modern ve m2 bakımından en büyük Tıp Merkezini halkımızın hizmetine sunduk.

Bölge halkının sağlık alanındaki ilk danışma ve çözüm merkezi olmasını hedefleyen kurumumuz bir çok dalda hizmet vermiş olup, sağlıkta ihtiyaç duyduğu kaliteyi sağlamak adına her geçen gün kendisini yenilemekte ve geliştirmektedir.

Kurumumuz deneyimli hekim kadrosunu yeni açtığımız hastaneyle genişletmiş, güler yüzlü personelimizle memnuniyet kendine birincil görev olarak edinmiştir.

Günümüzde yükselen değer ve işletmelerin vazgeçilmez unsurlarından  biri haline gelen Kalite ve Akreditasyon çalışmalarının hem Uluslar arası Kalite Standartları çerçevesinde hızla devam etmekte olup, hizmet kalitemizi dünya standartlarına taşıma çabasındayız.

Hastanemiz gerek Yalova-Karamürsel gerekse İzmit-Başiskele istikametinden gelen hastaların kolay ulaşabileceği Ford sapağı karşısında kurulmuştur.

Hastanemiz 11.000 m2 kapalı alana sahip, modern görünümü, alt yapısı ve teknolojisi ile çok amaçlı ve dünya standartlarında planlanmıştır. Hastanemiz 101 yataklı olup 17’si Yenidoğan, 1’i Koroner, 16 ‘sı Genel olmak üzere 34 Yoğun Bakım yatağımız bulunmaktadır.

bu firmaya puan verin
[toplam: 2 ortalama: 3]

Yorumlar (1)

  1. Avatar Gürsel Balcı diyorki:

    Bugün medar hastanesini aradım dokturumuza ulaşamadım. Müşteri Hizmetlerinde ki Şule hanım doktorlarımız telefonla tedavi gören hastalara yardımcı oluyor, siz yakın zamanda da gelmemişsiniz o yüzden görüşme yapamazsınız dedi.
    Doğumu dahi hastanenizde yaptık, gerek kontrol, gerekse muayenelere de sizde olmamıza rağmen kritik pandemi sürecinde telefonda küçük bir bilgi dahi alamıyoruz.
    Çok yazık !

Firma Bilgileri

  • AdresÇiftlik, 4179. Sk. No:1, 41650 Gölcük/Kocaeli
  • Telefon444 9 941

Firma Konumu

Paylaş